APARTAMENTY

Przygotowaliśmy w naszej ofercie bogaty wybór apartamentów bez wyżywienia. Wybór takiego obiektu na spędzenie urlopu to idealny sposób dla tych, którzy cenią sobie swobodę i niezależność. Apartamenty w większości są kompletnie wyposażone. Jednak należy zabrać ze sobą ulubiony garnek, talerz, nóż oraz ręczniki. Apartamenty mogę być usytuwane w wioskach turystycznych lub w prywatnych domach. Prywatne apartamenty mogą się różnić między sobą wystrojem wnętrza. 

HOTELE

W naszym ofercie znajdą Państwo hotele o różnych kategoriach - w ich doborze kierowaliśmy się najwyższym standardem w danej kategorii. Hotele zawsze proponują Państwu wyżywienie oraz dodatkowe atrakcje na miejscu.  Napoje do posiłków są zwykle dodatkowo płatne przez gości na miejscu. Podawana jest jedynie kawa lub herbata podczas śniadania. Nie dotyczy to ofert wyżywienia "all inclusive", które są szczegółowo opisane w ofercie hotelu co zwierają w cenie.

DOBY HOTELOWE

Przeważnie we wszystkich obiektach obowiązuje następująca zasada: do pokoju lub apartamentu będzie można otrzymać kluczyki w sobotę po godzinie 15:00 w dniu przyjazdu, należy go zwolnić do godziny 10:00 w dniu wyjazdu. Większość hoteli ma przechowalnie bagażu na wypadek, gdybyście chcieli Państwo przedłużyć pobyt o kilka godzin. Zarząd hotelu nie odpowiada za pozostawione pieniądze i rzeczy wartościowe w pokojach lub apartamentach. W większości hoteli jest możliwość wynajęcia sejfu w recepcji lub w niektórych pokojach.

WYŻYWIENIE

W niektórych apartamentach oraz hotelach istnieje możliwość wykupienia dodatkowo opcjonalnie wybranego rodzaju wyżywienie np. śniadanie, śniadanie i obiadokolacja, lunch lub All Inclusive (Light - All Inclusive). Opcje te są dodatkowo płatne, wyżywienie jest możliwe gdy wykupione będzie dla wszystkich zakwaterowanych osób.

DOPŁATY I ZNIŻKI

W każdej tabeli z cenami, znajdą Państwo informacje na temat ewentualnych, obowiązkowych dopłat, które należy uregulować w biurze przy rezerwacji lub na miejscu w recepcji hotelu (takich jak np.: opłaty rejestracyjne, parking, ubezpieczenie, taksy klimatyczne, bilet wstępu na basen). Ponadto znajdują się tam informacje na temat możliwych rabatów proponowanych przez dany obiekt oraz propocji AS KOMPAS-u (np 7=6/14=12, zniżka za darmowy nocleg zawsze pobierana jest z tańszego okresu zakwaterowania) lub zniżek za wczesną rezerwację. Wszystkie zniżki oraz rabaty dotyczą wyłącznie zakwaterowania. Rabatów oraz zniżek nie można łączyć ze sobą.

DOSTAWKA

W każdej tabeli z cenami, znajdą Państwo informację odnośnie możłiwości dodatkowego łóżka w pokoju lub apartamencie czyli "dostawki" w hotelach zniżka dla osoby dorosłej lub dziecka śpiącego na dostawce obowiązuje przy dwóch osobach pełnopłatnych.

UWAGA: Czasami dostawki nie są przeznaczone dla osób dorosłych, a jedynie dla dzieci. Są to przeważnie małe, wąskie i jednoosobowe łóżka lub fotele rozkładane.

JAK DOKONAĆ REZERWACJI?

Rezerwacji dokonać można:

  • w biurze Kompas Poland, wypełniając na miejscu przygotowany formularz.
  • przesyłając formularz faksem na numer: prefiks 22/632 21 13
  • poprzez stronę internetową www.kompas-poland.com.pl wybierając zakładkę "Rezerwacja"
  • przesyłając formularz e-mailem na adres: kompas@kompas-poland.com.pl

Do dokonania rezerwacji będą potrzebne następujące dane:
Imiona i nazwiska wyjeżdżających osób, daty urodzenia, termin wyjazdu oraz wybrany obiekt i jego kod.
Rezerwacji można dokonać u każdego agenta naszego biura na terenie całej Polski.

CENY

Prezentowane ceny są w walucie PLN. Ceny zawierają w niektórych obiektach opłaty klimatyczne (w pozostałych obiektach opłaty klimatyczne są dodatkowo płatne, zgodnie z informacją umieszczoną w cenniku), podatek VAT, wyżywienie zgodne z opisem. W obiektach hotelowych ceny podane są od osoby za 7 dni pobytu, natomiast w apartamentach za apartament za 7 dni (o ile nie widnieje inny zapis w cenniku). UWAGA: w cenie nie jest zawarte ubezpieczenie, które jest obowiązkowe. Ubezpieczenie doliczane jest dodatkowo do ceny podstawy zakwaterowania, wynosi 4,50 PLN za osobę za dzień.

OCENA KOMPASU

W prezentowanym katalogu, oprócz oficjalnej kategoryzacji obiektów, utworzyliśmy ekipę specjalistów, która dla Państwa obejrzała wszystkie obiekty oferowane i podała ich realną ocenę.

bardzo niski standard, obiekt nieremontowany

bardzo skromny obiekt z podstawową i skromną ofertą

wygodny obiekt z bogatszą ofertą poza hotelową

nowy lub niedawno odnowiony obiekt z nowym wyposażeniem, bogatą ofertą, dobry także dla wymagających gości

obiekt polecany dla najbardziej wymagających gości

zapisz się na naszą listę wysyłkową

Co tydzień najnowsze oferty i promocje.
Wpisz w pole poniżej Swój adres e-mail i naciśniej przycisk Dodaj.

Zadaj pytanie.

Opisz jaki wypoczynek preferujesz. Ułatwi to nam przygotowanie najbardziej odpowiedniej oferty. Nasz konsultant oddzwoni do Ciebie, aby zaproponować wycieczki dostosowane do Twoich potrzeb.