Międzynarodowa sieć biur podróży Kompas jest częścią globalnego holdingu turystycznego ADRIATICA.NET GROUP. Grupę ADRIATICA.NET tworzą firmy: Kompas, Atlas oraz Adriatica.net.

 

Kompas to globalny organizator turystyki do krajów byłej Jugosławii stąd nazwa "Your Adriatic Ambassador".

Chorwackie biuro Atlas to czołowy lokalny DMC (Destination Management Company), specializuje się w organizacji pobytów turystcznych na miejscu w Chorwacji, stąd określenie "Your Adriatic Host".

Internetowy portal adriatica.net to wiodąca platforma rezerwacyjna wyjazdów turystycznych do Chorwacji i pionier na rynku turystycznych usług internetowych, stąd nazwa "Your Adriatic Navigator".

KOMPAS istnieje na rynku nieprzerwanie od 1951 roku. W Polsce jako KOMPAS POLAND jesteśmy obecni od roku 1993. Od początku działalności w Polsce jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki. Posiadamy zezwolenie Wojewody Mazowieckiego na działalność w zakresie organizowania imprez turystycznych nr 371.

Oferujemy Państwu najlepszy wybór ofert zakwaterowania w hotelach, apartamentach, willach a nawet w latarniach morskich w najpiękniejszych i najciekawszych miejscowościach nad Adriatykiem. Za naszym pośrednictwem wybierzecie się Państwo także w niezapomniany rejs luksusowym statkiem pasażerskim lub jachtem turystycznym po Adriatyku. Nasi doświadczeni pracownicy w każdej chwili służą pomocą oraz informacją aby ułatwić Państwu podjęcie kluczowej, urlopowej decyzji dla całej rodziny.

 

 

zapisz się na naszą listę wysyłkową

Co tydzień najnowsze oferty i promocje.
Wpisz w pole poniżej Swój adres e-mail i naciśniej przycisk Dodaj.

Zadaj pytanie.

Opisz jaki wypoczynek preferujesz. Ułatwi to nam przygotowanie najbardziej odpowiedniej oferty. Nasz konsultant oddzwoni do Ciebie, aby zaproponować wycieczki dostosowane do Twoich potrzeb.