Wybierz kryteria i wyszukaj
 • Szczegółowe kryteria:Znamy przepis na udane wakacje w Czarnogórze. W naszym biurze znajdziesz najlepsze apartamenty z opcją all inclusive.
MERLINXChorwacka Wspólnota TurystycznaSignal IdunaCromania

Agent Roku

  Apartamenty w Dalmacji

  Historyczna kraina Dalmacja obejmuje część Chorwacji, rozciągając się wzdłuż wybrzeża Adriatyku od wyspy Pag aż po Zatokę Kotorską. Zalicza się do niej duża liczbę mniejszych i większych wysp, co zdecydowanie wpłynęło na rozwój turystyki w tym regionie. Dużym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród miłośników nurkowania, cieszy się wyspa Hvar. Do najpopularniejszych miejscowości odwiedzanych przez goszczących w tym terenie należą Split, Dubrownik, Szybenik, Zadar.

  W naszej bazie noclegowej znajdują się tanie apartamenty w chorwackiej Dalmacji, zapewniające komfort podczas pobytu. Oferta obejmuje propozycje noclegów w szerokim przedziale cenowym. Dotyczą obiektów turystycznych w pełni umeblowanych z własną łazienką i aneksem kuchennym, położonych w najciekawszych punktach regionu. To doskonała propozycja dla kilkuosobowych grup poszukujących miejsca, z którego mogliby poznawać okolice oraz wypocząć.

  Znaleziono ofert: 3 Sortuj po
 • ZNIŻKA ZA WCZESNĄ REZERWACJĘ -15%
  cena: od 2030 PLN za 7 dni za APT zobacz
 • ZNIŻKA ZA WCZESNĄ REZERWACJĘ -10%
  cena: od 2170 PLN za 7 dni za APT zobacz
 • ZNIŻKA ZA WCZESNĄ REZERWACJĘ -10%
  cena: od 1736 PLN za 7 dni za APT zobacz

zapisz się na naszą listę wysyłkową

Co tydzień najnowsze oferty i promocje.
Wpisz w pole poniżej Swój adres e-mail i naciśniej przycisk Dodaj.