Wybierz kryteria i wyszukaj
 • Szczegółowe kryteria:Półwysep Istria zachwyca śródziemnomorskim klimatem i wspaniałymi kąpieliskami. Tanie noclegi w całej Chorwacji.
MERLINXChorwacka Wspólnota TurystycznaSignal Iduna

Agent Roku

  Wakacje w Czarnogórze

  Czarna perła Adriatyku na niewielkim obszarze kryje bogactwo niezwykłych, pełnych uroku miejsc. Boka Kotorska składająca się z czterech niewielkich zatok z widocznym murem z czasów starożytnych i średniowiecznych. Zabytkowe miasteczko Perast, gdzie czas jakby stanął w miejscu od setek lat. Półwysep Sveti Stefan z charakterystycznymi dla zabudowy dachami w kolorze olchy to wizytówka Czarnogóry. Zachwycające Jezioro Szkoderskie o długości 50 km, stanowiące naturalny rezerwat przyrodniczy, gdzie mieszka i żeruje wiele rzadkich odmian ptaków.

  Wybierając noclegi z naszej bazy ofert możecie spędzić niezapomniane wakacje w Czarnogórze. Jej niewielka powierzchnia daje szansę poznania dużej części kraju podczas kilkudniowego intensywnego pobytu. To również wymarzone miejsce na wczasy dla poszukujących prawdziwego wypoczynku. Malownicze miejscowości, gdzie panuje cisza i spokój, zapewniają wytchnienie od szumu i gwaru wielkich miast. Dostęp do Morza Adriatyckiego pozwala podczas wypoczynku zaznać przyjemności kąpieli w ciepłych wodach. Wczasy w Czarnogórze mogą stać się wyjątkową przygodą podwodną. Znajdują się tu bowiem doskonałe miejsca do nurkowania, jak Saletova Pecina, Krekavica, Mermaid’s Hole, Ponte Veslo i wiele innych. Tereny na Wybrzeży zachęcają do uprawiania również innych sportów wodnych.

  Czytaj dalej
  Znaleziono ofert: 3 Sortuj po
 • PROMOCJA
  ZNIŻKA ZA WCZESNĄ REZERWACJĘ -10%
  cena: od 1431 PLN za 7 dni za osobę zobacz
 • PROMOCJA
  ZNIŻKA ZA WCZESNĄ REZERWACJĘ -5%
  cena: od 1530 PLN za 7 dni za osobę zobacz
 • cena: od 1253 PLN za 7 dni za osobę zobacz

Oferujemy noclegi w Czarnogórze w bardzo korzystnych cenach. Niedrogie zakwaterowanie nie oznacza niskiego standardu. Wszystkie propozycje zapewniają podstawowe udogodnienia dla wczasowiczów. Zapewniają także dodatkowe usługi oraz możliwość korzystania z licznych funkcjonalności obiektów. Atrakcyjna cena daje większy budżet na poznawanie tego kraju, na smakowanie potraw, odkrywanie przyrody, podążanie śladami historii podczas wakacji w tym niezwykłym miejscu. Dajemy możliwość zorganizowanie samodzielnie wczasów przy własnym dojeździe. Dokładnie w tym miejscu, które Cię interesuje, dokładnie w takim terminie, jak Ci odpowiada.

zapisz się na naszą listę wysyłkową

Co tydzień najnowsze oferty i promocje.
Wpisz w pole poniżej Swój adres e-mail i naciśniej przycisk Dodaj.